bootstrap menu

PODÍVEJTE SE NA PREZENTACI 

Zde je pro vás připravena prezentace BOHATÉHO marketingového programu.
Nahlédněte i do nabídky našeho e-shopu. Nabízíme vám měsíční nákup především KÁVY z různých koutů světa a to jak zrnkové, nebo mleté. V sortimentu je i nabídka kávy se SKVĚLOU PŘÍCHUTÍ a na své si přijdou i milovníci kávy ROZPUSTNÉ.
Mimo jiné je náš e-shop rozšířen o KAKAO a HORKOU ČOKOLÁDU. Doplňkem jsou tabulkové čokolády, bonboniéry a suché plody v čokoládě.

Mobirise

MÁTE ZÁJEM O TENTO PŘÍJEM?

Není nic jednoduššího. Zaregistrujte se přímo na
e-shopu Eldorado a u registrace uveďte, že chcete být ČLENEM KLUBU ELDORADO

CO ŘÍKAJÍ NAŠI FANTASTIČTÍ UŽIVATELÉ

“Po absolvování vysoké školy jsem nemohla najít odpovídající zaměstnání, ale peníze jsem potřebovala. Samozřejmě že jsem rozesílala životopisy, ale možná to znáte, neměla jsem prozatím zkušenosti v oboru. Tak jsem zkusila MLM, kamarádka mě zasvětila do jejich tajů. Mohla jsem se tomu plně věnovat a teď? Sice mi to dalo trochu v začátcích víc práce najít schopné a hlavně trpělivé lidi, ale už je to OK. Přemýšlím, že už ani jinou práci nebudu hledat, protože tady mám plno volnosti na svoje koníčky. Vede se mi nad moje očekávání.

“Již delší dobu jsem uvažovala, jak vlastně budu dál žít, byla jsem nezaměstnaná, spíše už nezamětnatelná, protože o staršího člověka s nemocemi v přetechnizovaném světě se firmy moc neperou. Měla jsem do budoucna jen ty nejčernější vyhlídky. Kamarádka mi představila MLM ELDO, ale moc mi to nešlo. Jak ona, tak i já jsem neměly vůbec žádné zkušenosti. Až po absolvování kurzu Mistr MLM mi vysvitla naděje a světe div se, jde mi to docela dobře. Představuju ELDO teď svým přátelům, aby si uvěomili, že jsou věci, které lze dělat opravdu jednoduše a přitom se i bavit. Díky Evi ”

“Jestli se mi alespoň částečně splnilo to, co jsem od kurzu MIstr MLM očekával? Dá se říct, že ano. Sice tyto poznatky nevyužívám já osobně, ale zasvětil (přetlumočil) jsem to své skeptické manželce a je to ona, kdo začíná přetvářet a úplně překopávat fungování naší rodiny. A ono ji to opravdu hodně baví! Kdokoliv se mě zeptá, doporučuju právě váš kurz i ELDORÁDO, protože ten mi dal mnohem více a naprosto jednoduše, což pak mulilevel zvládne už každý, kdo se tomu bude opravdu a s vážností věnovat. Já i žena a nejvíc naše děti jsou spojonený, protože si opravu můžeme mnohem více dopřávat volnosti a máme mnohem více času na naše společné zájmy."

Nebojte se milovat peníze! Každý je má rád, jen se o tom stydí nahlas mluvit. Peníze nejsou žádné zlo! Peníze jsou pouhý prostředek k tomu, abyste mohli lépe žít. Mnohem lépe, než právě teď žijete, jen si to přiznejte!

Jednoduchý krok, který je třeba udělat, je investice. Tak si kupujte právě naše produkty a  MY SE S VÁMI ROZDĚLÍME
O  ZISKY

Mobirise

Podělte se s tímto návodem se svými přáteli a známými. Nemusíte nikoho přelouvat!  PŘIJDOU NA TO URČITĚ SAMI, až zjistí, že právě s kávou si vyděláváte vy a žijete život, po jakém jste toužili a chtěli

Dostanete se tam, kam právě chcete a toužíte směřovat. Prostě se jen nesmíte bát. Je třeba přestat mít strach ze života a život se vám odmění!